Fotpallar Karl Johan

358539

FOTPALLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i björk, kulfötter i svärtat trä, höjd ca 16, 32x28 cm

Smärre ytskador o fläckar

Rum 22

Fotpallar Karl Johan

Budhistorik (8 bud)
2305529
650
2305467
600
2305111
550
2290280
500
2304709
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.