Ljusstakar 1800-tal

358532

LJUSSTAKAR, 1+1 par, 1800-tal, mässing, höjd ca 19 resp 23,5 cm

Smärre ytskador o bucklor

Diverse

Monter 22

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2298540
700
2304253
650
2298540
600
2304252
550
2298540
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.