Kanna 1950/60-tal

358531

KANNA, 1900-talets mitt, med studiohanden, otydlig monogaramsigantur, blåvit dekor, höjd 27 cm

Keramik/Porslin

Monter 19

Kanna 1950/60-tal

Budhistorik (6 bud)
2305650
550
2305391
500
2295265
450
2290515
2289364

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.