Lokor 1700/1800-tal

358524

LOKOR, 1 par, 17/1800-tal, Dalarna, polykromt bemålade, skuren dekor av rocailler, längd 67 cm

Skador och färgbortfall

Diverse, Allmoge

Monter 21

Lokor 1700/1800-tal

Budhistorik (1 bud)

2299896
2016-02-02 08:38:55

2016-02-04 kl 11:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.