Bordslampa 1900-talets början

358521

BORDSLAMPA, 1900-talets början, patinerad metall, gul glaskupa, total höjd ca 50 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1900-talets början

Budhistorik (17 bud)
2304241
2303901
2304240
2303901
950
2304239
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.