Ljusstake Erik Höglund

358514

ERIK HÖGLUND, ljusstake, 1900-talets mitt, syrenfärgat och klart glas samt mässing, höjd 56 cm

Bruksslitage

Glas, Konstglas, Design

Rum 8

Ljusstake Erik Höglund

Budhistorik (18 bud)
2301747
2299579
1 400
2299579
1 300
2298386
2298377

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.