Maurice Esteve Tema

358509

MAURICE ESTÉVE (1904-2001): Jour de fete, signerad Estéve XXXVIII/LX, färglitografi, ca 44x31,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Maurice Esteve Tema
Budhistorik (5 bud)
2311707
1 600
2310685
2310684
1 400
2299344
1 300
2297672

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.