Köpmansdisk 1800-tal

358500

KÖPMANSDISK, 1800-talets slut, gråmålad, höjd ca 120, 120 x 43 cm

Senare bemålad, slitage

Rum 13

Köpmansdisk 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
2304210
3 200
2304209
2302791
2 800
2302616
2 600
2302790
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.