Karaff med propp och glas i överfång

358496

KARAFF med propp, GLAS, 6 st, överfång i orange, slipad dekor, 1930/40-tal, troligen Böhmen, karaffens höjd 21 cm

Karaff samt ett glas med kantnagg

Glas, Servisglas, Design

Budhistorik (4 bud)

2304595
450
2300523
2288829
2288634

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.