Max Ernst Tema

358495

MAX ERNST (1891-1976): ur Pierre Hebey: Festin, 1974, signerad Max Ernst, 23/79, färglitografi,
bladstorlek 46,5x34,5 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Max Ernst Tema
Budhistorik (3 bud)

2311398
2297673
1 600
2297542

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.