Max Ernst Tema

358490

MAX ERNST (1891-1976): Werner Spice, 1974, signerad Max Ernst e.a., färglitografi,
bladstorlek 57x35 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Max Ernst Tema
Budhistorik (4 bud)

2313628
2311696
1 700
2297674
1 600
2297544

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.