2 japanska träsnitt

358488

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt, Japan, "Daikokuten", välståndets gus, daterad 1891, 20x31 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 Bijin, vackra kvinnor, Japan, 1800-talets slut, 21x32 cm

Orientaliskt, Konst

Fack 47

2 japanska träsnitt
Budhistorik (6 bud)
2304305
550
2293707
500
2298887
500
2293707
450
2298886

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.