Max Ernst Tema

358480

MAX ERNST (1891-1976): Ur Suit de Festin, 1974, signerad Max Ernst 36/79, färglitografi, 34x25,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Max Ernst Tema
Budhistorik (11 bud)
2313704
4 800
2313623
4 600
2313703
4 600
2313623
3 400
2313360
3 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.