Byrå

358473

BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 87, 103x46 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Byrå

Budhistorik (8 bud)
2304540
2304297
2304296
2303855
500
2299183
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.