Max Ernst Tema

358472

MAX ERNST (1891-1976): La Brebis galante, 1949, signerad Max Ernst e.a. färgetsning, tryckt av Georges Visat, Paris, editerad av Les Éditions Premières, Paris, 12,5x10 cm

LITTERATUR: Spies/Leppien 28 II

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Max Ernst Tema
Budhistorik (8 bud)
2313795
2 400
2313659
2313794
2313659
2306056
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.