Karl Wienert

358469

KARL WIENERT (född 1923): Komposition, signerad K. Wienert, olja på duk, 147x87 cm

Rum 19

Karl Wienert

Budhistorik (2 bud)

2303243
2286715

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.