Bordlampa art deco

358468

BORDSLAMPA, 1930-tal, art deco, mässing med stam i svart bakelit

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordlampa art deco
Budhistorik (22 bud)
2304807
2304162
1 900
2303893
1 800
2303922
1 700
2303893
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.