Ljusstakar tenn

358464

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, tenn, rödmålade, med bemålad dekor i guld av bl a medaljong, stämpel undertill, höjd ca 19 cm

Lagning, förstärkningar, färgbortfall

Metall, Diverse

Monter 24

Ljusstakar tenn

Budhistorik (5 bud)
2304640
2297932
2 800
2288545
2 600
2297931
2 400
2288545

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.