Ljusstakar sengustavianska

358452

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustavianska, brons, höjd ca 24 cm

En ljuspipa med bristning, bucklor, fläckar

Metall, Diverse

Monter 18

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (3 bud)

2290547
2288693
2287698

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.