Spegel Karl Johan

358448

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld, träskuren dekor o pastellage, krönet med dekor av bevingade kvinnofigurer, ca 155x88 cm

Smärre pastellageskador, sprickor, en lös del medföljer, senare glas

Diverse, Speglar

Rum 7

Spegel Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
2305380
2 400
2305223
2305375
2305223
2305222
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.