Kjeld Ulrich olemålning

358447

KJELD ULRICH (1942): Komposition, signerad a tergo, olja på duk, 100x81 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Kjeld Ulrich olemålning

Budhistorik (15 bud)
2322233
2 600
2310360
2 400
2308552
2308536
2306196
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.