Fritiof Schüldt

358443

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Landskap, signerad F.S olja på duk, 33x41 cm

Dukskador, krackelyr

Fack 44

Fritiof Schüldt

Budhistorik (4 bud)

2300724
450
2303645
2300724
2285481

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.