Arne Cassel

358442

ARNE CASSEL (1898-65): Landskap, signerad Arne Cassel, olja på duk, ca 60x81 cm

Mindre duk skada

Tavelvagn 16

Arne Cassel

Budhistorik (11 bud)
2303686
1 800
2303285
1 700
2303285
1 600
2303239
2303283
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.