Ljusstakar 18/1900-tal

358441

LJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, sockel i brons, blått glas, mittstock, ljuspipa och manschett i glas, höjd ca 31 cm

Ljuspiporna med lagningar

Diverse, Belysning

Ljusstakar 18/1900-tal

Budhistorik (14 bud)
2302974
1 900
2302689
1 800
2302689
1 300
2302633
2302687

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.