Carl Fredrik Kiörboe oljemålning

358439

CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): tillskriven, Kviga i landskap, olja på duk, 36x43 cm

Färgbortfall, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

2302354
4 200
2298719
3 200
2287307

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.