Orientmatta

358435

ORIENTMATTA, Anatolien, ca 379x278 cm

Kraftigt slitage, skador

Mattor/Textilier

Rum 14

Orientmatta

Budhistorik (46 bud)
2302516
5 800
2302514
5 600
2302507
5 400
2302506
5 200
2302504
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.