Eva Bagge oljemålning

358433

EVA BAGGE (1871-1964): Skånskt sommarlandskap med ko, signerad och daterad Eva Bagge -38, olja på pannå, ca 21 x 28 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2303544
2303525
1 600
2294034
2288682
1 400
2287292
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.