Etagebord England

358432

ETAGEBORD, England, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, pelarfot med skulpterad dekor, höjd ca 101, diameter 95 cm

Skivorna har slagit sig något, smärre ytskador

Rum 6

Etagebord England

Budhistorik (18 bud)
2302232
1 700
2300452
1 600
2302103
1 600
2300452
2300450

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.