Spelbord England

358431

SPELBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, med låda, höjd ca 77, 89x90 cm

Smärre fanérskador o sprickor, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Spelbord England

Budhistorik (14 bud)
2299627
1 900
2302866
1 800
2299627
2302864
1 400
2299627

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.