Oidentigierad konstnär oljemålning

358426

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med figurer och hus, signerad J Eriksson Norrby, olja på pannå, 60 x 110 cm

Smärre krackelyr

Budhistorik

2016-02-03 kl 19:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.