Orientmatta

358423

ORIENTMATTA, semiantik, ca 201x135 cm

Ställvis slitage, lagningar, trampveck, kortsida med slitage, baksida med spår av malangrepp

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
2301739
1 300
2301740
2301739
2287935
2287935
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.