Louis Charles Bombled Kavallerianfall olja

358422

LOUIS CHARLES BOMBLED (Frankrike, 1862-1927): Kavallerianfall, signerad Ch. Bombled, olja på pannå, 20x53 cm

Färgbortfall, retuscher, liten spricka i pannån

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (16 bud)
2303587
6 600
2303584
6 400
2303576
6 200
2303568
6 000
2303565
5 600

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.