Bent Holstein

358421

BENT HOLSTEIN (Danmark född 1942): "Malbacco", signerad och daterad Holstein 1986, färglitografi, 18/80, 126 x 91 cm

Glasskada

Bent Holstein
Budhistorik (3 bud)

2303388
2303386
2303378

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.