Sven Palmqvist vaser

358419

SVEN PALMQVIST, vaser, 2 st., Orrefors, i botten signerade ORREFORS Palmqvist, numrerade 2474.65 respektive 2600.A.9, höjd 24-25 cm,VASER, slipad dekor, KARAFF med propp, höjd ca 18,5-28 cm

Nagg förekommer, en vas med gåvogravyr

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 9

Sven Palmqvist vaser

Budhistorik (1 bud)

2298984
2016-02-01 19:15:29

2016-02-03 kl 15:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.