Henri de Toulouse-Lautrec litografi

358393

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901): Les Vieilles Historires: Pour Toi, litografi, 1893, signerad med monogram i plåten, 27,5x19,7 cm, oramad
LITTERATUR: Wittrock 6, Delteil 19, Adhémar 20

Rum 9

Budhistorik (6 bud)
2302404
2 400
2291826
2291826
2290742
2290419
650

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.