Spegel

358390

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, bronserad, höjd 169x83 cm

Slitage, senare bronserad och glas

Diverse, Speglar

Rum 19

Spegel

Budhistorik (7 bud)
2302083
2302082
2297191
500
2297189
450
2296169

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.