Honoré Daumier litografi

358387

HONORÉ DAUMIER (Frankrike, 1808-1879): Le Passé, Le Présent, L'Avenir, signerad med initialer i trycket, litografi, 1834, 26x20 cm, La Caricature No. 166, Pl.349, oramad

Liten pappersförlust i övre h. hörn

Rum 9

Honoré Daumier litografi
Budhistorik (22 bud)
2306841
3 600
2306921
3 400
2306841
3 200
2302402
2306838

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.