Jan Fyt, etsning

358385

JAN FYT (Antwerpen, 1611-1661), Two Greyhounds, Leashed and Facing Each Other, etsning, 1640, 17x21,7 cm, "laid paper" med oidentifierad vattenstämpel, oramad
Proveniens: Stämplad på baksidan; Seymour Haden

Rum 9

Jan Fyt, etsning
Budhistorik (23 bud)
2307957
3 800
2307956
3 600
2307950
3 400
2307953
3 400
2307950
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.