Ellis Wallin oljemålning

358382

ELLIS WALLIN (1888-1972): "Motiv från Kilsforsen Ånegrmanland", signerad Ellis Wallin -33, olja på duk,46 x 55 cm

Tavelvagn 16

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2300948
2300410

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.