Jacob Binck två gravyrer

358380

JACOB BINCK (Tyskland, ca 1500-1564), Two of the Planets - Venus and the Moon, signerade med initialer i trycket samt daterade 1528 samt 1529, gravyrer, vardera 8,4x5 cm, oramad

Mindre lagningar

Monter 27

Jacob Binck två gravyrer
Budhistorik (20 bud)
2307967
1 400
2307944
1 300
2307658
2307718
2307658

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.