Gunnel Plankenhorn oljemålning

358379

GUNNEL PLANKENHORN (född 1942): Snäckfåglar, signerad och daterad Gunnel Plankenhorn -81, olja på duk, 100x90 cm

Färgbortfall, krackelyrer

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
2305809
500
2305807
450
2300461
2297760
2292073

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.