Stolar 1900-tal

358371

STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, bok, grön pärlspikade klädsel, sitthöjd 42 cm

Slitage, senare klädsel

Rum 14

Stolar 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

2297018
2303695
2297018

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.