Hänge broscher

358360

HÄNGE, sterlingsilver, grön, vit och gul emalj, föreställande näckrosor, stämplad Birmingham ca 1900-talets början, KEDJA, sterlingsilver, BROSCH, silver, kamé, skuret snäckskal föreställande klassisk kvinnoprofil, H. Pira & Son, Karlskrona 1890, BROSCH/HÄNGE, gulmetall, mikromosaik, 1800-tal

Brosch med mikromosaik med skador

Guld/Smycken

Hänge broscher

Budhistorik (4 bud)

2304440
450
2300858
2297187
2292069

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.