Soffa

358359

SOFFA, rokokostil, 1800-talets andra hälft, rikt skuren dekor, längd ca 160 cm

Slitage, skadad klädsel

Rum 21

Soffa

Budhistorik (35 bud)
2302581
8 200
2302580
8 000
2302577
7 800
2302574
7 600
2302569
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.