Grafik och teckningar 17/1800-tal

358358

GRAFIK OCH TECKNINGAR (5+1), 17/1800-tal, varav en signerad i trycket Rembrandt, varierande mått, ca 14 x 9 - 24 x 34 cm

Kantskador, ytskador, skurna marginaler

Fack 35

Budhistorik (3 bud)

2303572
2303104
2301128

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.