Carl Larsson etsning

358357

CARL LARSSON (1853-1919): Lektyr, 1916, signerad CL, etsning, 19,5x14,5; état II, Hjert & Hjert 106, etsningen trycktes i 165 signerade exemplar samt i 500 osignerade (som denna) exemplar för Föreningen för grafisk konst

Fack 31

Carl Larsson etsning
Budhistorik (10 bud)
2303750
1 300
2303748
2303472
2303439
2303437
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.