Fällbord

358355

FÄLLBORD, 18/1900-tal, björk/björkrot, höjd ca 67, 50x50 cm

Renoverad och kompletterad, slitage

Rum 5

Fällbord

Budhistorik (16 bud)
2303156
2303332
1 400
2303156
2303329
2303156

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.