Jean Fautrier akvatintetsning

358354

JEAN FAUTRIER (1898-1964): "Fond BLeu", färgakvatint 1955, signerad, 3/50, 53 x 47 cm
Litteratur:Mason 261

Rum 22

Jean Fautrier akvatintetsning
Budhistorik (7 bud)
2303186
2290707
2 800
2288300
2 600
2287342
1 800
2287341
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.