Wassily Kandinsky färglitografi

358353

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): efter, "Bouts", färglitografi efter komposition från 1934, monogramsignerad i trycket, numrerad 86/300, bladmått 57 x 40 cm

Rum 22

Budhistorik (7 bud)
2302618
2302617
2 600
2295310
1 800
2294863
2288306

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.