Anton Genberg

358352

ANTON GENBERG (1862-1939): Landskap, signerad daterad A Genberg, olja på duk, ca 112x151 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Anton Genberg

Budhistorik (1 bud)

2287303
2016-01-27 19:54:55
4 200

2016-02-03 kl 14:04
Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.